Get Adobe Flash player

Doğum Günleri

genclik konseyi_2016_afis_tn
İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi’nin, gençlerin toplumsal ve siyasi alandaki gelişmelere duyarlı, araştırmacı, bilinçli, doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilme yeteneğine sahip, farklı düşüncelere saygılı yetişmelerini sağlamak amacıyla bu yıl sekizincisini düzenlediği “Gençlik Konseyi” 20-21 Ocak 2016 tarihlerinde gerçekleştirdi.

Devamını oku...

genclik konseyi_2015 

İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi’nin bu yıl yedincisini düzenlediği “Gençlik Konseyi” sona erdi. İzmir ilinden 100’ü aşkın öğrencinin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte gençler, Fosil Yakıtlar, Nükleer Enerji, Sürdürülebilir Enerji, Hidro Enerji ve Alternetif Enerji Kaynakları komitelerinde “Türkiye’nin Enerji Politikaları” hakkında tartıştı.

Devamını oku...

genclik konseyi_kapak                     İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi’nin öncülüğünde VI. İzmir Gençlik Konsey’i 21-22 Ocak 2014’te gerçekleştirildi. Geleneksel hale gelen Konseyde bu yıl “ANAYASADA YAPILACAK DÜZENLEMELER NASIL OLMALI?” konusu ele alındı.

Devamını oku...

5 GENCLIK KONSEYI
İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi’nin kurumsal sosyal sorumluluk bilinciyle gerçekleştirdiği, gençlerin toplumsal ve siyasi alandaki gelişmelere duyarlı, araştırmacı, bilinçli, doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilme yeteneğine sahip, farklı düşüncelere saygılı yetişmelerini sağlamak amacıyla beşincisini düzenlediği “Gençlik Konseyi” bu yıl 23-24 Ocak 2013 tarihlerinde gerçekleştirildi. İzmir ilinden 100’ü aşkın öğrencinin katılımıyla gerçekleşecek konseyde gençler, “Türkiye’nin Su Kaynakları” hakkında tartıştılar. 

Devamını oku...

genclik konseyi_tnIV. Saint Joseph Gençlik Konseyi (18 - 19 Ocak 2012 )

İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi’nin kurumsal sosyal sorumluluk bilinciyle gerçekleştirdiği, gençlerin toplumsal ve siyasi alandaki gelişmelere duyarlı, araştırmacı, bilinçli, doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilme yeteneğine sahip, farklı düşüncelere saygılı yetişmelerini sağlamak amacıyla üçüncüsünü düzenlediği “Gençlik Konseyi”ni bu yıl 18-19 Ocak 2012 tarihlerinde gerçekleştirdi.

Devamını oku...

tn genclik_konseyi_afisIII. Saint Joseph Gençlik Konseyi 

Okulumuzun düzenlediği 3. gençlik Konseyi 26 - 27 Ocak 2011 tarihinde yapılmıştır.

Devamını oku...

2 genclik_konseyi_1gun_25II. İZMİR GENÇLİK KONSEYİ

19-20 Şubat 2009 tarihlerinde 12 okuldan 130’u aşkın öğrenci ile II. İzmir Gençlik Konseyi’ni gerçekleştirdik.

Devamını oku...

genclik kosneyi_2007-2008_39GENÇLER TÜRKİYE’NİN GELECEĞİNİ TARTIŞIYOR

Bu yıl Ege Bölgesi’nde ilk defa İzmir Saint-Joseph Fransız Lisesi’nin öncülüğünde liseli gençler Türkiye’nin bugününü ve geleceği tartıştılar.

Devamını oku...

logo moodleizmirsj facebook İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi  Youtube Sayfası İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi Twitter Sayfası instagram 

sj logo_kurumsal_75 e-okul logo
Piri Reis Okulları 
bizimokul  2016 internet_haftasi_logo2