Get Adobe Flash player

Doğum Günleri

01 nisan_pirireis_ziyareti

Piri Reis Okulları 8. Sınıf öğrencileri okulumuzu ziyaret etti. Öğrenciler müzik, resim, spor ve fen atölyelerine katıldılar.

 

 

 

 

Devamını oku...

piri reis_ziyareti_2014_kapak
         

        Piri Reis İlköğretim Okulları 7. Sınıf öğrencileri okulumuzu ziyaret etti. Bilim, ebru, eskrim  ve müzik atölyelerine katılan öğrenciler, sınıf arkadaşlarıyla eğlenceli vakit geçirdiler.

Devamını oku...

pirireis kapak_2014
Karşıyaka ve Güzelbahçe Piri Reis İlköğretim Okulları öğrencileri lisemizi ziyaret ettiler ve “Hazine Avı” oyunuyla eğlenceli vakit geçirdiler.

 

Devamını oku...

piri reis_ziyaret_kasim_2013
Karşıyaka ve Güzelbahçe Piri Reis İlköğretim Okulları 7. sınıf öğrencileri lisemizi ziyaret etti. Deneyler ve oyunlarla eğlenceli vakit geçiren öğrenciler, resim ve müzik atölyelerine de katıldılar. 

 

 

Devamını oku...

piri reisliler_gunu_2013
Karşıyaka ve Güzelbahçe Piri Reis İlköğretim Okulları 8. sınıf öğrencileri lisemizi ziyaret etti. “Hazine Avı” oyunuyla eğlenceli vakit geçiren öğrenciler, resim ve müzik atölyelerine de katıldılar. 

 

 

 

Devamını oku...

pirireis ana_sinifi_ziyareti
Güzelbahçe Piri Reis Anaokulu Ziyareti

Güzelbahçe Piri Reis Anaokulu öğrencileri 26 Şubat 2013 günü lisemizi ziyaret etti. Öğrencilerimizin hazırladığı hikaye, resim ve müzik atölyelerine katılan minik Piri Reisliler, lisemizde eğlenceli bir gün geçirdiler. 

 

 

Devamını oku...

logo moodleizmirsj facebook İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi  Youtube Sayfası İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi Twitter Sayfası instagram 

sj logo_kurumsal_75 e-okul logo
Piri Reis Okulları 
bizimokul  2016 internet_haftasi_logo2