Get Adobe Flash player

Doğum Günleri


11-odul 29_20170530_2088990345İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi
11. Sanat ve Kültür Festivali

İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi, her yıl geleneksel olarak düzenlediği Sanat ve Kültür Festivalinin bu yıl onbirincisini gerçekleştirildi. Festivalde “İnsanlık ve Sanat” teması ele alındı.

Devamını oku...

10 sanat_kultur_festivaliİzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi
10. Sanat ve Kültür Festivali

İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesinin gelenekselleşen; resim yarışmaları, söyleşiler ve sergilerden oluşan Sanat ve Kültür Festivali’nin onuncusu 18-20 Mayıs  2016 tarihlerinde gerçekleşti. Festivalin birinci günü İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesinde, ikinci günü ise İzmir Mimarlık Merkezi’nde düzenlendi.

 

Devamını oku...

9 sanat_ve_kultur_festivali_tn
İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi

9. SANAT VE KÜLTÜR FESTİVALİ

 

İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi’nin gelenekselleşen; resim yarışmaları, söyleşiler ve sergilerden oluşan Sanat ve Kültür Festivali’nin dokuzuncusu 20-22 Mayıs  2015 tarihlerinde gerçekleştirildi. Festivalin birinci günü İzmir Özel Saint-Joseph Lisesi’nde yapılan resim yarışması ile , ikinci günü ise İzmir Mimarlık Merkezi’nde düzenlenen sergi söyleşi ve ödül töreni ile devam etti.

 

Devamını oku...

8. Sanat ve Kültür Festivali  

İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi  8. Sanat ve Kültür Festivali Sona Erdi

 İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesinin her yıl geleneksel olarak düzenlediği; resim yarışmaları, söyleşiler ve sergilerden oluşan Sanat ve Kültür Festivali’nin sekizincisi 21- 23 Mayıs 2014 tarihlerinde gerçekleşti.Bu yıl teması « Kültürel Çeşitlilik ve Kültürel Miras » olan festivalin birinci ve ikinci günü İzmir Özel Saint-Joseph Lisesi’nde, üçüncü günü ise Fransız Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinliklere yer ayrıldı.


Devamını oku...

7.sanat ve kultur fest tn
İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi 7. Sanat ve Kültür Festivali Sona Erdi

İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesinin her yıl geleneksel olarak düzenlediği; resim yarışmaları, söyleşiler ve sergilerden oluşan Sanat ve Kültür Festivalinin yedincisi 08-09 Mayıs 2013 tarihlerinde gerçekleşti. Festivalin ilk günüİzmir Özel Saint-Joseph Lisesinde, ikinci günü ise Fransız Kültür Merkezinde etkinlikler düzenlendi.

Devamını oku...

6 kultursanat_afis_tn
İ
zmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi 6. Sanat ve Kültür Festival Düzenlendi

İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği; resim yarışmaları, söyleşiler ve sergilerden oluşan Sanat ve Kültür Festivalleri’nin altıncısı    09-10 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşti. Festivalin birinci gününde İzmir Özel Saint-Joseph Lisesi’nde, ikinci gününde ise Fransız Kültür Merkezinde düzenlenen etkinliklere ayrıldı.

Devamını oku...

tn afis“GELENEKSELDEN MODERNE”
5. Sanat ve Kültür Festivali

4/6 Mayıs 2010

Devamını oku...

tn 4_resim_yarismasi_afisFransa’da ve Türkiye’de 
“Sanat”
“Kültürler Arası Yakınlaşma”
4. Sanat ve Kültür Festivali

18 Mayıs 2010

Devamını oku...

tn sanat_ve_kelebek_etkisi_afisSAİNT-JOSEPH LİSESİ VE KELEBEK ETKİSİ

 İzmir Saint Joseph Fransız Lisesi, 6-7 Mayıs 2009 tarihlerinde ‘’Sanat ve Kelebek Etkisi’’ başlığı altında ‘Sınırlı Kaynaklar, Sınırsız Tüketim’ konularını bir dizi etkinlikle irdeleyecek.

Devamını oku...

Sanat ve Kelebek EtkisiSAİNT-JOSEPH LİSESİ VE KELEBEK ETKİSİ 

İzmir Saint Joseph Fransız Lisesi, 9-10 Nisan 2008 tarihlerinde ‘’Sanat ve Kelebek Etkisi’’ başlığı altında ‘Küresel Isınma ve İklim Değişikliği’ konularını bir dizi etkinlikle irdeleyecek.  

Devamını oku...

30 may_res_soleni_51
Okulumuzda yapılan ve  İzmir Atatürk Lisesi, İzmir Özel Amerikan Koleji, İzmir Özel Çakabey Koleji, İzmir Özel Işıkkent Koleji, İzmir Mef International School okullarının katıldığı 1. Resim Şöleni Resim Yarışması Sonuçlanmıştır.

Devamını oku...

logo moodleizmirsj facebook İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi  Youtube Sayfası İzmir Özel Saint-Joseph Fransız Lisesi Twitter Sayfası instagram 

sj logo_kurumsal_75 e-okul logo
Piri Reis Okulları 
bizimokul  2016 internet_haftasi_logo2