11. ve 12.sınıf öğrencilerimiz İtalya ‘nın en iyi eğitim kurumlarında biri olan San Raffale Üniversitesi yetkilileriyle bir araya geldi. Öğrencilerimiz Tıp Fakültesine giriş koşulları, eğitim ve burs olanakları gibi pek çok konuda bilgilenme ve merak ettikleri soruları sorma fırsatı elde ettiler. 

Informations supplémentaires

Bilgi Üniversitesi Sunumu

mardi 3 janvier 2023

İstanbul Bilgi Üniversitesi Ege ve Akdeniz Bölge Müdürü Volkan Toygar, 12. sınıflarımızla bir araya gelerek üniversite ve meslek seçiminde dikkat edilmesi gerekenler, iş dünyasının bekledikleri ve fark yaratmak için yapılacaklar konusunda öğrencilerimizle bir sohbet gerçekleştirdi. 

Informations supplémentaires

YURTDIŞI EĞİTİM SEMİNERİ

mardi 20 décembre 2022

Rehberlik Birimi tarafından 13 Aralık 2022 tarihinde düzenlenen 'Yurtdışında Üniversite Eğitimi' konulu seminerlerimizin ikincisinde, öğrencilerimiz ve velilerimiz İtalya, Hollanda ve Amerika'da yüksek öğrenim hakkında bilgi aldılar. 

Informations supplémentaires

Le centre culturel canadien a organisé une présentation sur les études supérieures au Canada. 

Le directeur des Sciences Sociales de l’Université de Bahçeşehir, Burak Küntay a organisé une conférence pour nos élèves de 12ème sur l’innovation et la mise en réseau. 

Ahmet Koltuksuz, professeur à l’Université Yaşar, a donné une conférence sur les dangers de l’internet et a donné des conseils à nos élèves sur la bonne utilisation des réseaux sociaux.