2021 - 2022 Eğitim Öğretim Yılı
II. DÖNEM
Veli Öğretmen Görüşme Saatleri
 

 

 

ÖğretmenRandevu SaatleriRandevu Saatleri
AYŞE ANAMURSalı 11.14-11.54Persembe 12.36-13.16
AYŞEGÜL UĞURLUSalı 09:37 - 10:17Cuma 09:37-10:17
BARIŞ LALEÇarşamba 10:19- 10:59Cuma 13:46-14:26
BERNA UĞURSalı 09.37-10.17Çarşamba 10.19-10.59
BURÇAK DÜZGÖRENPerşembe 13.18-13.58Cuma 8.00-8.40
CANKUT ERTOKSalı 08.42 - 09.22Çarşamba 09.37-10.17
CEM IŞIKPerşembe 11.14-11.54Cuma 11.56-12.36
ÇETİN ÖZDAMARÇarşamba 10:19- 10:59Perşembe 12:30- 13:10
DİDEM ALÇİÇEK İGOTÇarşamba 11:14-11:54Cuma 11:14-11:54
DİLEK SÖYLERİZSalı 12.36-13.16Perşembe 11.14-11.54
EBRU TAŞKINÇarşamba 08.00-08.40Perşembe 10.19-10.59
ESRA SOLAKRandevu ile
EYLÜL DAĞTAŞÇarşamba 11.14-11.54Perşembe 13.18 - 13.58
FATMA AVKIRANPazartesi: 09:37-10:17Salı: 11:14-11.54
FATMA İLHAN TANSUĞPerşembe 9.37-10.17Çarşamba 9.37-10.17
FATİMA BABAYEVAPazartesi 09:37-10:17Cuma 09:37-10.17
FÜSUN YALÇIN AKRandevu ile
GÜLÇİN OKAYSalı 11.14-11.54Cuma 09:37-10.17
GÜLİN ALTUNER SAÇCIPerşembe 09:37-10:17Cuma 09:37-10:17
HAVVA DÖNMEZÇarşamba 11:14 - 11:54Perşembe 11:14 - 11:54
HARUN ÖZDEMİRSalı 10.00 - 11.00Perşembe 10.00 - 1040
HİLMİ ALTINSalı 11.14 - 11.54Perşembe 13.46 - 14.26
HÜLYA AYDEMİRSalı 09:37-10:17Çarşamba 11.14-11.54
İBRAHİM ÜNÜVARCuma 10:19-10:59Perşembe 8:00-8:40
İREM BOZKURTPerşembe 10:19-10:59Cuma 09:37-10:17
KAĞAN GÜZELÇarşamba 11.14-11.54Cuma 10.19-10.59
PERİHAN TÜRKANSalı 08.42-09.22Perşembe 09.37-10.17
KİFAYE YEŞİLSalı 13.20-14.00Perşembe 08.45-09.25
LAURENT TOLİLAÇarşamba 11:14 - 11:54Perşembe 11:14 - 11:54
LAURENT NICOLONSalı 9.45 - 10.15Cuma 09.45 - 10.15
LEMAN ÇALIŞKANRandevu ile
MAHZUNİ ARSLANPazartesi 10.20-11.00Cuma 9.40-10.20
MANON AUBERSalı 08.42-09.22Çarşamba 11.56-12.36
MELİS BURCU GÖÇSalı 14.03-14.43Çarşamba 11.14-11.54
MÜGE AKGÜLSalı 10.19 - 10.59Perşembe 10.19 - 10.59
NATALİ DEMİRHATPazartesi 11:15- 11:50Cuma 11:15- 11:50
NURAN SAYSENSalı 9:37-10-17Çarşamba 09:37-10:17
NURDAN KANRandevu ile
OLGU ABDİŞSalı 09:45-10:15Çarşamba 11:20-11:50
ÖZLEM EROLÇarşamba 10.19 - 10.59Perşembe 14.03-14.43
PERİHAN TÜRKANPazartesi 10.19-10.59Perşembe 08.00-8.40
PINAR GÜLEN BALRandevu ile
ROMİNA FİLİNESİPazartesi 10:20-10:50Çarşamba14:00-14:30
SEBASTİEN HURPOİLRandevu ile
SEMRA PARLAKÇarşamba 9.45-10.15Cuma 9.45-10.15
SERAP YAMANPerşembe 10.19-10.59Salı 11.56-12.36
SERPİL ÇUBUKPazartesi 10.19-10.59Salı10.19-10.59
SEVDA YALDIRGANPazartesi 14.28-15.08Salı 09.37-10.17
SEVGİ BOZPerşembe 11.56-12.36Cuma 11.14-11.54
SİBEL ÖZDAMARSalı 13.20-13.50Perşembe 10.20-10.50
TOLGA VURGUNSalı 9.40-10.20Çarşamba 10.20-11.00
VOLKAN MAZMANSalı 09.37-10.17Çarşamba 10.19-10.59
ZEREN ERBAKANÇarşamba 09.37 - 10.17Perşembe 10.19 - 10.59